RN73R2BTTD93R1C25
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
RN73R2BTTD93R1C25
描述:
RES 93.1 OHM 0.25% 1/4W 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.25%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 93.1 Ohms
Series RN73R
Power (Watts) 0.25W, 1/4W