RNCF0805DTE680R
Stackpole Electronics Inc
型号:
RNCF0805DTE680R
描述:
RES 680 OHM 0.5% 1/4W 0805
库存 : 4032
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 680 Ohms
Series RNCF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W