RNCF1206BKE1M33
Stackpole Electronics Inc
型号:
RNCF1206BKE1M33
封装:
1206
描述:
RES 1.33M OHM 0.1% 1/8W 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.33 MOhms
Series RNCF
Power (Watts) 0.125W, 1/8W