RNMF14FTC3K60
Stackpole Electronics Inc
型号:
RNMF14FTC3K60
描述:
RES 3.6K OHM 1% 1/4W AXIAL
库存 : 23394
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.6 kOhms
Series RNMF (Mini)
Power (Watts) 0.25W, 1/4W