RNV14FTL680K
Stackpole Electronics Inc
型号:
RNV14FTL680K
封装:
Axial
描述:
RES 680K OHM 1% 1/4W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 680 kOhms
Series RNV
Power (Watts) 0.25W, 1/4W