RNX02522M0FKEE
Vishay Dale
型号:
RNX02522M0FKEE
描述:
RES 22M OHM 1% 1/2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.140" Dia x 0.290" L (3.56mm x 7.37mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 22 MOhms
Series RNX
Power (Watts) 0.5W, 1/2W