RNX038100KKKLB
Vishay Dale
型号:
RNX038100KKKLB
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 100K OHM 10% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 kOhms
Series RNX
Power (Watts) 1W