RNX03822M0JNRE
Vishay Dale
型号:
RNX03822M0JNRE
描述:
RES 22M OHM 5% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 22 MOhms
Series RNX
Power (Watts) 1W