RNX038500MJNLB
Vishay Dale
型号:
RNX038500MJNLB
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 500M OHM 5% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 500 MOhms
Series RNX
Power (Watts) 1W