RNX03875M0FNLB
Vishay Dale
型号:
RNX03875M0FNLB
描述:
RES 75M OHM 1% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 75 MOhms
Series RNX
Power (Watts) 1W