RNX05020M0DHR6
Vishay Dale
型号:
RNX05020M0DHR6
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 20M OHM 0.5% 1.2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.140" Dia x 0.540" L (3.56mm x 13.72mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 20 MOhms
Series RNX
Power (Watts) 1.2W