RNX075200KFKLB
Vishay Dale
型号:
RNX075200KFKLB
描述:
RES 200K OHM 1% 2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.140" Dia x 0.790" L (3.56mm x 20.07mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 200 kOhms
Series RNX
Power (Watts) 2W