RNX10044K0JKEL
Vishay Dale
型号:
RNX10044K0JKEL
描述:
RES 44K OHM 5% 2.5W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 44 kOhms
Series RNX
Power (Watts) 2.5W