RNX12522M0FKLB
Vishay Dale
型号:
RNX12522M0FKLB
描述:
RES 22M OHM 1% 3W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.140" Dia x 1.290" L (3.56mm x 32.77mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 22 MOhms
Series RNX
Power (Watts) 3W