RNX15010K0JNLB
Vishay Dale
型号:
RNX15010K0JNLB
描述:
RES 10K OHM 5% 4W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.140" Dia x 1.540" L (3.56mm x 39.12mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 kOhms
Series RNX
Power (Watts) 4W