RNX2003M90GKEL
Vishay Dale
型号:
RNX2003M90GKEL
描述:
RES 3.9M OHM 2% 5W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.140" Dia x 2.040" L (3.56mm x 51.82mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.9 MOhms
Series RNX
Power (Watts) 5W