Pulse Electronics
型号:
RO3ISMNF
封装:
-
批次:
-
描述:
RADOMEOMNI 430-440 860-930 N FEM
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Frequency Range | 430MHz ~ 440MHz, 860MHz ~ 930MHz |
| Applications | 4G, LTE |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | N Type Female |
| Mounting Type | Bracket Mount |
| RF Family/Standard | Cellular |
| Height (Max) | 21.300" (541.02mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 2 |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Frequency (Center/Band) | 435MHz, 895MHz |
| Power - Max | 20 W |
| Mfr | Pulse Electronics |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 2dBi, 2.5dBi |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz) |