ROD12/40-4B1
Ferroxcube
型号:
ROD12/40-4B1
品牌:
Ferroxcube
封装:
ROD 12 x 40
描述:
FERRITE CORE ROD
用户指南
Tolerance -
Core Type ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 12 x 40
Series -
Length 1.575" (40.00mm)
Gap -
Mfr Ferroxcube
Height -
Package Bulk
Width -
Finish Uncoated
Diameter 0.472" (12.00mm)