ROD3/15-4B1-D
Ferroxcube
型号:
ROD3/15-4B1-D
品牌:
Ferroxcube
封装:
ROD 3 x 15
描述:
FERRITE CORE ROD
用户指南
Tolerance -
Core Type ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 3 x 15
Series -
Length 0.591" (15.00mm)
Gap -
Mfr Ferroxcube
Height -
Package Bulk
Width -
Finish Uncoated
Diameter 0.118" (3.00mm)