ROV05-220L-S-2
Littelfuse Inc.
型号:
ROV05-220L-S-2
描述:
VARISTOR 22V 100A DISC 5MM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 18.7 V
Capacitance @ Frequency 1233 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 22 V
Varistor Voltage (Max) 25.3 V
Series -
Package / Case Disc 5mm
Energy 0.7J
Maximum AC Volts 14 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 18 V
Current - Surge 100 A