ROV07H270K-S
Littelfuse Inc.
型号:
ROV07H270K-S
描述:
VARISTOR 27V 500A DISC 7MM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 24.3 V
Capacitance @ Frequency 2340 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 27 V
Varistor Voltage (Max) 29.7 V
Series -
Package / Case Disc 7mm
Energy 2.1J
Maximum AC Volts 17 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 22 V
Current - Surge 500 A