ROV10H180M-S
Littelfuse Inc.
型号:
ROV10H180M-S
描述:
VARISTOR 18V 1KA DISC 10MM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 14.4 V
Capacitance @ Frequency 6500 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 18 V
Varistor Voltage (Max) 21.6 V
Series -
Package / Case Disc 10mm
Energy 2.6J
Maximum AC Volts 11 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 14 V