ROV10H270K-S-2
Littelfuse Inc.
型号:
ROV10H270K-S-2
描述:
VARISTOR 27V 1KA DISC 10MM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 24.3 V
Capacitance @ Frequency 4740 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 27 V
Varistor Voltage (Max) 29.7 V
Series -
Package / Case Disc 10mm
Energy 3.9J
Maximum AC Volts 17 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 22 V