ROV10H821K
Littelfuse Inc.
型号:
ROV10H821K
描述:
VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 738 V
Capacitance @ Frequency 130 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 820 V
Varistor Voltage (Max) 902 V
Series -
Package / Case Disc 10mm
Energy 118J
Maximum AC Volts 510 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 670 V