ROV14-121K-S
Littelfuse Inc.
型号:
ROV14-121K-S
描述:
VARISTOR 120V 4.5KA DISC 14MM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 108 V
Capacitance @ Frequency 1742 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 120 V
Varistor Voltage (Max) 132 V
Series -
Package / Case Disc 14mm
Energy 32J
Maximum AC Volts 75 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Bag
Maximum DC Volts 100 V