ROV14E221K-S-2
Littelfuse Inc.
型号:
ROV14E221K-S-2
描述:
VARISTOR 220V 6.5KA DISC 14MM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 198 V
Capacitance @ Frequency 710 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 220 V
Varistor Voltage (Max) 242 V
Series -
Package / Case Disc 14mm
Energy 93J
Maximum AC Volts 140 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 180 V