ROX050180KJNLB
Vishay Dale
型号:
ROX050180KJNLB
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 180K OHM 5% 2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 180 kOhms
Series ROX
Power (Watts) 2W