ROX1005M00FKEL
Vishay Dale
型号:
ROX1005M00FKEL
描述:
RES 5M OHM 4W 1% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 5 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 4W