ROX15022K0JNLB
Vishay Dale
型号:
ROX15022K0JNLB
品牌:
Vishay Dale
描述:
RES 22K OHM 5% 5W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 22 kOhms
Series ROX
Power (Watts) 5W