ROX200500MFHEMT
Vishay Dale
型号:
ROX200500MFHEMT
品牌:
Vishay Dale
描述:
RES 500M OHM 1% 6W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 500 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 6W