ROX30020M0FHF5S
Vishay Dale
型号:
ROX30020M0FHF5S
品牌:
Vishay Dale
描述:
RES 20M OHM 1% 10W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 20 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 10W