ROX40040M0JNF5
Vishay Dale
型号:
ROX40040M0JNF5
描述:
RES 40M OHM 5% 16.8W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 40 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 16.8W