ROX600900MFKF5
Vishay Dale
型号:
ROX600900MFKF5
品牌:
Vishay Dale
描述:
RES 900M OHM 1% 20W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.310" Dia x 6.050" L (7.87mm x 153.67mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 900 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 20W