ROX7J13K
TE Connectivity Passive Product
型号:
ROX7J13K
描述:
RES 13K OHM 5% 7W AXIAL
库存 : 717
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Size / Dimension 0.335" Dia x 1.260" L (8.50mm x 32.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 13 kOhms
Series ROX, Neohm
Power (Watts) 7W