ROX7J27R
TE Connectivity Passive Product
型号:
ROX7J27R
描述:
RES 27 OHM 5% 7W AXIAL
库存 : 1813
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Size / Dimension 0.335" Dia x 1.260" L (8.50mm x 32.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 27 Ohms
Series ROX, Neohm
Power (Watts) 7W