RP1010AX-50R0FN-91TR
Vishay Barry
型号:
RP1010AX-50R0FN-91TR
品牌:
Vishay Barry
封装:
1010
描述:
RES 50 OHM 1% 1W 1010
库存 : 250
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.51mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1010
Ratings -
Resistance 50 Ohms
Series RP
Power (Watts) 1W