Hammond Manufacturing
型号:
RP1030
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX PLAS WHT 3.740"L X 1.970"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.5285
$9.5285
5
$9.2739
$46.3695
10
$9.01645
$90.1645
25
$8.50174
$212.5435
50
$8.2441
$412.205
100
$7.72882
$772.882
250
$7.21354
$1803.385
500
$6.9559
$3477.95
1000
$6.69827
$6698.27
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 7.36in² (47.5cm²) |
| Color | White, Off |
| Material | Plastic, Polycarbonate |
| Size / Dimension | 3.740" L x 1.970" W (95.00mm x 50.04mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP65 |
| Thickness | 0.080" (2.03mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | RP |
| Shipping Info | - |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | - |
| Height | 1.570" (39.88mm) |
| Package | Bag |