RP104PJ333CS
Samsung Electro-Mechanics
型号:
RP104PJ333CS
封装:
0804
描述:
RES ARRAY 4 RES 33K OHM 0804
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 0804
Series RP
Power Per Element 62.5mW