Hammond Manufacturing
型号:
RP1205C
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ABS GRY/CL 5.709"L X 4.134"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$16.0835
$16.0835
5
$15.1867
$75.9335
10
$14.29275
$142.9275
25
$13.39956
$334.989
50
$12.50618
$625.309
100
$12.282835
$1228.2835
250
$12.05949
$3014.8725
500
$11.880814
$5940.407
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 23.6in² (152cm²) |
| Color | Gray, Clear Cover/Door |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 5.709" L x 4.134" W (145.01mm x 105.00mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | 1 lb (453.59 g) |
| Ratings | IP65 |
| Thickness | 0.108" (2.74mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | RP |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | PCB Supports, Watertight |
| Height | 1.772" (45.00mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | RP1205 |