Hammond Manufacturing
型号:
RP1380BF
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX PLAS WHT 8.660"L X 5.910"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$39.121
$39.121
5
$38.0323
$190.1615
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 51.2in² (330cm²) |
| Color | White, Off |
| Material | Plastic, Polycarbonate |
| Size / Dimension | 8.660" L x 5.910" W (219.96mm x 150.11mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP65 |
| Thickness | 0.080" (2.03mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | RP |
| Shipping Info | - |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | - |
| Height | 4.330" (109.98mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | RP1380 |