首页 / 直流转换器 / RP15-2415SFW/N-HC
minImg
RP15-2415SFW/N-HC
Recom Power
型号:
RP15-2415SFW/N-HC
品牌:
Recom Power
描述:
DC DC CONVERTER 15V 15W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 75°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Isolation 1.6 kV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 9V
Series POWERLINE RP15-FW (15W)
Power (Watts) 15 W
Control Features Enable, Active Low
Type Isolated Module
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 86%