RP2010CT-1000JN-96TR
Vishay Barry
型号:
RP2010CT-1000JN-96TR
品牌:
Vishay Barry
封装:
2010
描述:
RES 100 OHM 5% 32W 2010
库存 : 500
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.51mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.206" L x 0.100" W (5.23mm x 2.54mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings -
Resistance 100 Ohms
Series RP
Power (Watts) 32W