RP2012T-R33-F
Susumu
型号:
RP2012T-R33-F
品牌:
Susumu
封装:
0805
描述:
RES 0.33 OHM 1% 1/3W 0805
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient 0/ +350ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0805
Resistance 330 mOhms
Series RP
Power (Watts) 0.333W, 1/3W