RP30-4805SEW
Recom Power
型号:
RP30-4805SEW
品牌:
Recom Power
描述:
DC DC CONVERTER 5V 30W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Isolation 1.6 kV
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 6A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series POWERLINE RP30-EW (30W)
Power (Watts) 30 W
Control Features Enable, Active High
Type Isolated Module
Package / Case 8-DIP Module, 7 Leads
Efficiency 88%