RP305-40-100-W
Astrodyne TDI
型号:
RP305-40-100-W
描述:
COMPACT 3PH DELTA SNGL STAGE PWR
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Wire Leads
Approval Agency CE, CSA, cURus, SEMKO
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series RP305
Filter Type Three Phase (Delta)
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Package Box
Voltage - Rated AC 480V
Current 40 A