RP330-80-100-W
Astrodyne TDI
型号:
RP330-80-100-W
描述:
3PH DELTA DUAL STAGE PWR LINE FI
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Wire Leads
Approval Agency CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series RP330
Filter Type Three Phase (Delta)
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Package Box
Voltage - Rated AC 480V
Current 80 A