RP380-30-0-W
Astrodyne TDI
型号:
RP380-30-0-W
描述:
3 PH DELTA PWR LINE FILTER 600V
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Wire Leads
Approval Agency CE, cURus, SEMKO
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series RP380
Filter Type Three Phase (Delta)
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.8 kV
Package Box
Voltage - Rated AC 600V
Current 30 A