RP400-30-2000-S
Astrodyne TDI
型号:
RP400-30-2000-S
描述:
3PH WYE SNGL STAGE PWR LINE FILT
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Threaded Post (M5)
Approval Agency CE, cURus, ENEC, SEMKO
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series RP400
Inductance -
Mfr Astrodyne TDI
Filter Type Three Phase (Wye)
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Package Box
Voltage - Rated AC 480V
Current 30 A