RP415-25-2000-C
Astrodyne TDI
型号:
RP415-25-2000-C
描述:
3PH WYE COMPACT SNGL STAGE PWR L
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Product Status Active
Series RP415
Filter Type Three Phase (Wye)
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Package Box
Voltage - Rated AC 480V
Current 25 A