RP420-300-1000-S
Astrodyne TDI
型号:
RP420-300-1000-S
描述:
3PH WYE DUAL STAGE PWR LINE FILT
库存 : 78
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Threaded Post (M12)
Approval Agency CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series RP420
Inductance -
Mfr Astrodyne TDI
Filter Type Three Phase (Wye)
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.8 kV
Package Box
Voltage - Rated AC 480V
Current 300 A